Apie mus

UAB „Vilniaus Rentinys“ įsteigta 1991 metais. Nuo įkūrimo bendrovės darbuotojai projektuoja ir įrengia racionalius įvairių tipų pamatus, atramines sienas grunte ir požeminius statinius, tame tarpe ir esant sudėtingoms geologinėms sąlygoms (kai gruntas supiltas, durpingas, vandeningas). Per veiklos laikotarpį dirbta keliuose tūkstančiuose statybos objektų, todėl įgyta didelė požeminės statybos projektavimo bei darbų vykdymo patirtis. Pastaraisiais metais šalies didžiausiuose pramoniniuose ir civiliniuose objektuose atlikti sudėtingi darbai, projektuojant ir įrengiant ne tik pamatus, bet ir daugiaaukščius požeminius parkingus, požemines pėsčiųjų perėjas, įgyvendinant elektros jungčių, transporto bei geležinkelio kelių ir tiltų įrengimo projektus, tarp jų pamatus ir atramines sienas viadukams, aplinkkelių statiniams. Per darbo metus bendrovė, paskutiniais metais savo jėgomis atlikdama darbų už dešimtis milijonų eurų per metus, įsitvirtino šios srities lyderiu Lietuvoje. „Vilniaus Rentinys“ už objekte „Administracinis ir prekybos paskirties pastatas Vilniaus g. 31/Islandijos g. 1, Vilniuje“ įrengtą po esamais kultūros paveldo pastatais trijų aukštų parkingą buvo apdovanota 2008 metų Lietuvos „Metų gaminio“ aukso medaliu, o už Požeminių pėsčiųjų perėjų po Narbuto ir Saltoniškių gatvėmis, nestabdant jomis transporto eismo, įrengimą - analogišku 2010 metų medaliu.

 

 

Vilniaus g. 31/Islandijos g. 1, Vilniuje

Požeminė pėsčiųjų perėja po Narbuto ir Saltoniškių gatvėmis

Įmonėje dirba apie 220 darbuotojų, tarp jų atestuoti aukštos kvalifikacijos konstruktoriai, statybos vadovai. Bendrovė Aplinkos ministerijos atestuota statinio dalies projektavimui ir ypatingų statinių (pramonės, energetikos, susisiekimo ir t. t.) statybos darbų atlikimui, yra Lietuvos Statybininkų asociacijos narė, darbuotojai – aktyvūs Lietuvos statybos inžinierių sąjungos, Lietuvos Geotechnikų draugijos nariai.

„Vilniaus Rentinys“ turi didelį pamatų įrengimo technikos parką: vibravimo ir gręžimo įrenginius, galinčius įrengti iki 22 m ilgio gręžtinius pamatus nuo 300 mm iki 1200 mm skersmens, bei iki 15 m ilgio spraustinius polius nuo 220 mm iki 600 mm skersmens. Taip pat turime papildomą įrangą, reikalingą efektyviam darbų įvykdymui užtikrinti: betonvežius, betono siurblius, atraminių sienų inkarų įrengimo agregatus bei kitokių statybinių mašinų (kranų, krautuvų, tralų ir t.t.).

Turėdami aukštos kvalifikacijos darbuotojus ir reikiamą įrangą, galime užsakovams suprojektuoti ir įrengti įvairius sudėtingus, bet tuo pačiu ir racionaliausius bei ekonomiškiausius, pamatus; betonines ar metalinio špunto atramines sienas, jų inkarus; tunelius; požemines perėjas po keliais, geležinkeliais; tiltų, viadukų ir elektros linijų atramų pamatus. Taip pat galime sustiprinti esamų pastatų pamatus, įrengti ar pagilinti rūsius, sutankinti gruntą, atlikti įrengiamų pamatų išbandymus.

Trečioji Europos Statybų Technologinės Platformos asamblėja

2012 m. sausio 26 d. Prancūzijos transporto vystymo ir tinklų mokslo ir technologijų institute vyko 3-oji Europos Statybų Technologinės Platformos (ESTP) Infrastruktūros Europoje mokslinių tyrimų ir inovacijų (reFINE) asamblėja. Lietuvos statybų technologinę platformą (LSTP) atstovavo Lietuvos statybos inžinierių sąjungos pirmininko pavaduotojas bei reFINE veiklos koordinatorius Vincentas Stragys ir požeminių darbų įmonės UAB „Vilniaus rentinys“ gamybos direktorius Audrius Čepulis.

Plačiau

„Lietuvos metų gaminio 2010“ aukso medalis už Požemines perėjas prie „Panoramos“!

UAB „Vilniaus rentinys“ konkurse „Lietuvos metų gaminys 2010“ už Požeminių pėsčiųjų perėjų komplekso po Narbuto ir Saltoniškių gatvėmis Vilniuje įrengimą pelnė aukso medalį.

Plačiau

Vilniaus Rentinio darbuotojai pradeda aukštųjų technologijų tyrimų ir gamybos centro statybą

2010 m. lapkričio 23 d. Vilniuje įsikūrusiame Visorių informacinių technologijų parke įvyko iškilmingas aukštųjų technologijų tyrimų centro statybos pradžios paminėjimas, kurio metu į pirmąjį būsimojo centro pamatą buvo įbetonuota kapsulė. Šventėje dalyvavo ūkio ministras D. Kreivys, europarlamentaras V. Landsbergis ir daug kitų garbių valdžios atstovų, kurie pasidžiaugė vienu pirmųjų Lietuvos žingsnių siekiant tapti aukštųjų technologijų šalimi.

Plačiau

UAB „Vilniaus Rentinys“ apdovanotas „Lietuvos metų gaminio 2008“ aukso medaliu

Šį apdovanojimą įmonė pelnė už požeminę automobilių aikštelę, esančią ties Vilniaus ir Islandijos gatvių sankirta. Aikštelė tapo pirmuoju modernios požeminės statybos pavyzdžiu visoje Lietuvoje.

Plačiau